Interaktywny kurs angielskiego dla dzieci online

E-learning

 

Rodzaje kursówTwórcyDemo

 

High5 to program edukacyjny do nauki języka angielskiego, stworzony z myślą o dzieciach i młodzieży. Platforma łączy najnowsze rozwiązania e-learningowe i innowacyjne metody nauczania. Dzięki zastosowanej metodologii aplikacja doskonale wspiera procesy edukacyjne dzieci.

 

Platformę wyróżnia:

 

 

Innowacyjny sposób połączenia nauki i zabawy

 

Dzieci korzystają z ogromnej ilości interakcyjnych ćwiczeń i gier edukacyjnych, które uczą je nowego słownictwa, zwrotów i zagadnień gramatycznych. Atrakcyjna grafika oraz ciekawe funkcjonalności powodują, że dzieci traktują platformę High5 jak grę komputerową, którą można wypełnić swój wolny czas, a nie jako przykry obowiązek.

 

go up

Duża różnorodność ćwiczeń i gier edukacyjnych

 

 

Na platformie zamieszczono ogromną ilość zróżnicowanych ćwiczeń, dzięki czemu dziecko nie nudzi się tak szybko jak ma to miejsce w przypadku korzystania z tradycyjnych podręczników. Część zadań można wykonać na różne sposoby, co dodatkowo wzmacnia kreatywność dziecka.

 

go up

Nowoczesna, polisensoryczna metoda nauczania

Twórcy platformy przygotowali cały materiał dydaktyczny w taki sposób, żeby zaangażować zarówno słuch dziecka jak i lewą i prawą półkulę mózgu (odpowiadające za, odpowiednio, odbieranie treści i formy). Każde słowo, którego uczy się dziecko, jest przedstawione zarówno w postaci tekstowej, graficznej, jak i dźwiękowej. Wszystkie tworzone przez dziecko zdania są zapisane w formie graficznej, odczytane przez brytyjskiego lektora i mogą zostać nagrane i ponownie odsłuchane przez użytkownika.

 

go up
Zastosowanie nowatorskiego narzędzia do nagrywania i analizy mowy

High5 jest pierwszą i do tej pory jedyną platformą do nauki języka angielskiego z tak nowoczesnym systemem rozpoznawania mowy. Platforma pozwala użytkownikowi budować w systemie nieograniczoną ilość zdań i wyrażeń, a następnie odsłuchiwać je wypowiedziane przez brytyjskiego lektora. Nowoczesny system nie tylko wypowiada poszczególne słowa, ale utrzymuje odpowiednią intonację wypowiedzi, a zdanie wypowiedziane jest płynnie i zgodnie z zastosowanymi znakami interpunkcyjnymi.
Ponadto platforma umożliwia nagrywanie własnych wypowiedzi, które są analizowane przez system pod kątem poprawności. System błyskawicznie ocenia jakość wypowiedzi użytkownika.

go up

Możliwość indywidualnego decydowania o tempie uczenia się

 

Użytkownicy platformy sami mogą decydować o tempie uczenia się. Mogą z niej korzystać o dowolnej porze, z dowolnego komputera. System stale zapisuje postępy w realizowaniu kolejnych ćwiczeń po prawidłowym skończeniu całego epizodu. Platforma umożliwia także wielokrotne powtarzanie szczególnie ważnych dla ucznia zagadnień.

go up

Naturalne systemy podnoszące automotywację

Rolę motywatora, skłaniającego dziecko do realizowania kolejnych epizodów, spełniają wbudowane w nie gry i zabawy edukacyjne. Dziecko przyswaja kolejne zagadnienia poprzez przemyślaną zabawę, co pozytywnie wzmacnia jego chęć do dalszej nauki. Jej efekty widać już po przejściu pierwszych epizodów co dodaje dziecku pewności siebie przy wypowiedziach na forum klasy.

 

go up

Możliwość personalizacji świata High5 przez dziecko

 

Użytkownik współdecyduje o środowisku High5. Sam buduje własny świat (rodzina, plan lekcji w szkole, upodobania, plan dnia, hobby). Utożsamianie się z postacią przewodnią- George’m i z jego otoczeniem ułatwia dziecku naukę i pozwala mu się skupić na zadaniach, a nie ich otoczce.

 

go up

Strona główna | Strefa ucznia | Strefa rodzica   Poznaj High5 | Bank wiedzy | FAQ | Kup on-line | Kontakt

Interaktywny kurs angielskiego dla dzieci
copyright Highton 2011 | wszelkie prawa zastrzeżone