nauka języka angielskiego on-line

Bank wiedzy

 

E-learningKorzyści dla dzieckaKorzyści dla rodzicaZaburzenia koncentracji i dysleksja

 

 

High5 to platforma stworzona z myślą także o Tobie. Twoje dziecko uczy się samo, a Ty masz więcej czasu dla siebie. Nie musisz już go kontrolować, motywować czy zmuszać do nauki. Twoje dziecko samo chętnie sięgnie po program, który pożytecznie wypełni mu wolny czas.

 

Nasza platforma to korzyści także dla Ciebie:

 

 

Twoje dziecko polubi naukę języka angielskiego

Motywowanie dzieci do nauki – to problem z którym mierzy się większość rodziców. Dzięki naszej multimedialnej platformie e-learningowej, zawierającej ogromną ilość zróżnicowanych ćwiczeń i gier, Twoje dziecko samo zechce uczyć się języka angielskiego.

Motywowanie dzieci do nauki – to problem z którym mierzy się większość rodziców. Dzięki High5 Twoje dziecko samo zechce uczyć się języka angielskiego, a błyskawiczne efekty ucieszą także Ciebie. High5 zawiera ogromną ilość zróżnicowanych ćwiczeń i gier edukacyjnych i tym samym skutecznie walczy z monotonią typową dla innych programów edukacyjnych.

go up

Twoje dziecko pożytecznie spędza czas przed komputerem

 

Uważasz, że Twoje dziecko spędza zbyt dużo czasu nad grami komputerowymi? Kup mu High5 – platformę, która łączy w sobie elementy gry i programu edukacyjnego. Dzięki zastosowanej w High5 konwencji Twoje dziecko samo chętnie sięgnie po program, która nie tylko bawi, ale i skutecznie uczy języka angielskiego.

 

go up

Zaufałeś fachowcom

Program został stworzony przez brytyjsko-polski zespół doświadczonych metodyków i praktyków nauczania języka angielskiego, którzy postawili sobie jasny cel: „Skutecznie nauczyć komunikacji w języku angielskim”. Zastosowali szereg niestandardowych technik oraz najnowsze technologie, których celem jest podniesienie efektywności przyswajania języka angielskiego przez dziecko. High5 jest jedyną platformą do nauki języka, która ponadto uwzględnia potrzeby uczniów z dysleksją i innymi zaburzeniami w nauce.

 

go up

Widzisz postępy Twojego dziecka

 

Twoje dziecko samo decyduje o tempie uczenia się – co nie znaczy, że nie możesz sprawdzić jak często korzysta z programu. Zastosowane rozwiązania pozwolą Ci w każdej chwili, z dowolnego miejsca sprawdzić, jak duże postępy zrobiło już Twoje dziecko.

 

go up

Zyskujesz elastyczność

Nie musisz już wysyłać Twojego dziecka na dodatkowe zajęcia i korepetycje – Twoje dziecko uczy się samo, przy pomocy platformy High5. Ty zyskujesz dodatkowy czas, który możesz poświęcić rodzinie lub własnym potrzebom.

 

go up

Oszczędzasz

  • Zakup platformy to jednorazowy wydatek - niewielki w porównaniu z kosztami prywatnych zajęć i korepetycji.
  • High5 to program kompletny – bez ukrytych kosztów. Nie musisz kupować dodatkowych podręczników i płyt CD – wszystkie potrzebne zasoby dostępne są na platformie.

 

go up

Strona główna | Strefa ucznia | Strefa rodzica   Poznaj High5 | Bank wiedzy | FAQ | Kup on-line | Kontakt

copyright Highton 2011 | wszelkie prawa zastrzeżone