nauka języka angielskiego on-line

Bank wiedzy

 

E-learningKorzysci dla dzieckaKorzyści dla rodzicaZaburzenia koncentracji i dysleksja

 

 

Platforma High5 to nowoczesny sposób uczenia się języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Zastosowanie interaktywnej formy nauki oraz systemu rozpoznawania mowy powoduje, że Twoje dziecko traktuje naukę jak grę, która wciąga- a nie jako przykry obowiązek. Korzystanie z platformy High5 to gwarancja szybkiej nauki języka angielskiego.

 

Co zyskuje Twoje dziecko?

 

 

Naturalnie przyswaja język poprzez zabawę

Platfoma High5 to program edukacyjny, zawierający ogromną ilość ćwiczeń w atrakcyjnej dla dzieci formie. Zarówno nowe słownictwo, zwroty i wyrażenia, jak i zagadnienia gramatyczne przedstawione są w formie graficznej, przypominającej grę komputerową a jednocześnie ułatwiającej ich naukę.

go up

Utrzymuje wysoki poziom koncentracji

 

Schematyczność to wróg kreatywności i spontaniczności dziecka – takim założeniem kierowali się twórcy Platformy High5. Z tego względu nasza platforma zawiera zróżnicowaną, ogromną ilość ćwiczeń i gier edukacyjnych. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów, w platformie High5 lekcje nie są tworzone wedle jednego, określonego wzoru. Dodatkowo część ćwiczeń można realizować w praktycznie nieskończonej liczbie wariantów, co pozwala dziecku na nieskrępowane uwalnianie jego kreatywności.

go up

Uczy się prawidłowej wymowy z brytyjskim lektorem

High5 jest pierwszą i do tej pory jedyną platformą do nauki języka angielskiego z tak nowoczesnym systemem rozpoznawania mowy. Zastosowanie nowej technologii umożliwia dziecku tworzenie nieograniczonej ilości zdań, które po wypowiedzeniu na głos zostają nagrane i poddane analizie pod kątem poprawności. System błyskawicznie ocenia jakość wypowiedzi użytkownika.

go up

Rozwija umiejętności komunikacyjne

High5 to pierwszy tego typu program na polskim rynku, który pozwala dziecku budować nieograniczoną ilość poprawnych zdań i wyrażeń, a następnie odsłuchiwać je wypowiedziane przez brytyjskiego lektora. W warunkach szkolnych możliwości nauki mówienia w języku angielskim nawet dzieci uczące się na prywatnych kursach językowych są mocno ograniczone chociażby ze względu na liczebność grup.

go up

Decyduje o tempie uczenia się

Dzieci same decydują o tempie uczenia się. High5 nie wywołuje w dziecku presji i umożliwia korzystanie z zasobów platformy o dowolnej porze, z dowolnego komputera i w indywidualnym tempie. System stale zapisuje postępy w realizowaniu kolejnych ćwiczeń kiedy dziecko prawidłowo zakończy epizod. System umożliwia także wielokrotne powtarzanie szczególnie ważnych dla ucznia zagadnień.

go up

Chętnie się uczy

Jednym z priorytetów twórców High5 było stworzenie programu edukacyjnego, który będzie tak atrakcyjny dla dzieci, że same chętnie będą do niego sięgać. Rolę motywatora, skłaniającego dziecko do realizowania kolejnych lekcji, spełniają wbudowane w nie gry i zabawy edukacyjne. Dziecko przyswaja kolejne zagadnienia poprzez zabawę, co pozytywnie wzmacnia jego chęć do dalszej nauki. Ponadto na efekty nauki na High5 nie trzeba długo czekać i dziecko zachęcone swoimi sukcesami samo wraca na platformę z przyjemnością.

go up

Aktywnie uczestniczy w tworzeniu świata High5

Dziecko współdecyduje o środowisku High5. Samo buduje własny świat (rodzina, plan lekcji w szkole, upodobania, plan dnia, hobby). Dzięki możliwość współtworzenia otoczenia dziecko łatwiej utożsamia się z głównym bohaterem i lepiej rozumie sytuacje w jakich kolejne zwroty są wypowiadane. Kreowanie rzeczywistości High5 pozwala dziecku na skupianiu się na konkretnych zadaniach, i nie tracenie energii i czasu na wyobrażanie sobie hipotetycznej sytuacji potrzebnej do wykonania ćwiczenia.

go up

Strona główna | Strefa ucznia | Strefa rodzica   Poznaj High5 | Bank wiedzy | FAQ | Kup on-line | Kontakt

copyright Highton 2011 | wszelkie prawa zastrzeżone